




Описание
Характеристики
Информация для заказа

Motorola Edge 60 Pro
Motorola Edge 60 Pro -це смартфон з 6,7 -дюймовим екраном з роздільною здатністю 2712 × 1220 пікселів. Дисплей пропонує оновлення 120 Гц та яскравість до 4500 заклепків, що забезпечує ліквідність та читабельність у будь -яких умовах. Пристрій керує процесором MediaTek Dimensity 8350 з вісьмома ядерами та годинником до 3,35 ГГц. У поєднанні з 12 ГБ оперативної пам’яті та 512 ГБ пам'яті UFS 4.0, смартфон працює швидко та ефективно. Система Android 15 забезпечує сучасні функції та інтуїтивна робота.
Розширені фотографічні можливості
Motorola Edge 60 Pro оснащений потрійною камерою: Main 50 MP з Sony Lytia 700C та матрицею OIS, 50 Мп ультраута та 10-Мп-телеоб'єктив з 3-кратним оптичним збільшенням. Завдяки цьому ви будете робити чіткі фотографії в різних умовах. Передня камера 50 Мп дозволяє зробити детальний селфі. Функція AI, як -от Magic Eraser, полегшує редагування фотографій.
Motorola Edge 60 Pro - довговічність та дизайн
Корпус смартфона відповідає стандартам IP68 та IP69, що означає стійкість до води та пилу. Пристрій пройшов тести MIL-STD-810H, що підтверджує його силу. Екран захищений Corning Gorilla Glass 7i. Смартфон доступний у трьох кольорах: Thadow Pantone, сліпучий синій та блискучий виноград. Технологія Dolby Atmos забезпечує кристалічний звук.
Акумулятор та швидка зарядка
Motorola Edge 60 Pro має акумулятор 6000 мАг, що забезпечує тривалий робочий час. Підтримує швидку провідну зарядку проводів 90 Вт та бездротова зарядка 15 Вт. Завдяки цьому ви швидко заряджаєте пристрій та повернетесь до його використання. Смартфон також підтримує годування 5 Вт, що дозволяє поповнити інші пристрої. Це практичне рішення у повсякденному використанні.*Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення. Магазин не несе відповідальність за зміни, внесені виробником.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Motorola |
| Страна производитель | Китай |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Стандарт связи | GPRS, GSM, 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 4G (LTE), 5G |
| Количество поддерживаемых SIM-карт | 2 |
| Состояние | Новое |
| Реплика | Нет |
| ОС | Android |
| Тип SIM-карты | Nano-SIM + eSIM |
| Режим работы нескольких SIM-карт | Попеременный |
| Материал корпуса | Пластик |
| Влагозащищенный корпус | Да |
| Цвет | Синий |
| Стандарт Bluetooth | 5.4 |
| Безопасность | Сканер отпечатков пальцев на экране |
| Экран | |
| Цветной экран | Да |
| Тип экрана | P-OLED |
| Диагональ экрана | 6.7 дюйм |
| Разрешение экрана | 1220x2712 |
| Число пикселей на дюйм, PPI | 444 |
| Сенсорный экран | Да |
| Тип сенсорного экрана | Емкостный |
| Технология Multitouch | Да |
| Автоматический поворот экрана | Да |
| Частота обновления экрана | 120 Гц |
| Память и процессор | |
| Количество ядер | 8 |
| Частота процессора | 3350 МГц |
| Объём встроенной памяти | 512 GB |
| Объем оперативной памяти | 12000 MB |
| Связь и коммуникации | |
| Интерфейсы | Bluetooth, USB Type-C, Wi-Fi, NFC |
| Спутниковая навигация | Galileo, GPS |
| Синхронизация с ПК | Да |
| Система A-GPS | Да |
| Питание | |
| Емкость аккумулятора | 6000 мА/ч |
| Крепление аккумулятора | Несъемный |
| Возможность подзарядки от USB | Да |
| Мультимедиа | |
| Фотокамера | Да |
| Вспышка | Светодиодная |
| Максимальное разрешение видео | 3840x2160 |
| Количество мегапикселей фронтальной камеры | 50 Мп |
| Дополнительные характеристики | |
| Другие функции и особенности | Быстрая зарядка, Пылезащитный корпус, Сканер лица, Фонарик, Датчик освещенности, Датчик приближения, Гироскоп, Компас, Акселлерометр |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 160.69 мм |
| Ширина | 73.06 мм |
| Толщина | 8.24 мм |
| Вес | 186 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Операционная система | Android 15 |
| Стандарт защиты | IP69 |
| Основная камера, Мп | 50 Мп + 50 Мп + 10 Мп |
| Гарантия | 12 месяцев от производителя |
| Быстрая зарядка | 90 Вт |
| Процессор | MediaTek Dimensity 8350 |
| Видеопроцессор | Mali-G615 MC6 |
- Цена: 20 224 ₴





