


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Ugreen Power Bank PB312
Це надійний портативний зарядний пристрій ємністю 20 000 мА*год, який забезпечує швидке та ефективне заряджання ваших пристроїв. Він підтримує технології швидкої зарядки Power Delivery (PD) 3.0 та Quick Charge (QC) 3.0 з максимальною потужністю 20 Вт, що дозволяє значно скоротити час заряджання сумісних пристроїв.

Висока продуктивність і швидка зарядка
Завдяки компактному дизайну та високій ємності, Ugreen PB312 ідеально підходить для подорожей, відряджень та повсякденного використання, забезпечуючи надійне живлення ваших пристроїв у будь-який час.
*Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення. Магазин не несе відповідальність за зміни, внесені виробником.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ugreen |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятору | 20000 мА/год |
| Індикація | З індикатором рівня заряду |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Вихідний струм | 3000 мА |
| Вхідна напруга | 12 В |
| Зарядка батареї | Від мережі, Від USB |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість пристроїв, що заряджаються | 2 |
| Максимальна потужність W | 20 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Особливості | Дисплей |
| Роз'єми | USB Type-A, USB Type-C |
| Стан | Новий |
| Тип | Універсальна батарея |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Функції заряджання | QC швидка зарядка 3.0 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 435 г |
| Висота | 27 мм |
| Довжина | 147 мм |
| Ширина | 72 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 |
- Ціна: 1 449 ₴
