




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Легке керування
Doogee Fire 3 Max розроблений для професіоналів та користувачів, яким потрібен міцний та надійний смартфон, створений для роботи в суворих умовах. Його акумулятор ємністю 8350 мАг забезпечує кілька днів роботи без підключення до мережі, що ідеально підходить для польових робіт, експедицій, логістики або промислового середовища. Швидка зарядка 18 Вт через USB Type-C забезпечує швидше відновлення живлення, оптимізуючи продуктивність у дорозі.

Компактний комфорт, завжди чітке зображення
5,5-дюймовий HD+ дисплей (720 x 1440) оптимізований для читання на вулиці та технічного управління. Fire 3 Max – це найкращий інструмент для тих, хто шукає надійність, тривалий час роботи від батареї та довговічність в одному пристрої. Тримайте свою роботу та пригоди активними: оберіть Doogee Fire 3 Max та залишайтеся на зв'язку.

Тривале використання, менше навантаження
Дозвольте своїм очам легко дихати завдяки функції «Eye Careness». Ми розуміємо, як довготривале використання екрану може негативно вплинути на ваші очі, тому ця функція делікатно налаштовує дисплей, пом’якшуючи синє світло та синхронізуючи яскравість із навколишнім середовищем.

Важкі програми? Без проблем
Восьмиядерний процесор UNISOC T7250 (T615) разом із 8 ГБ оперативної пам'яті (практично розширюваної до 32 ГБ) та 256 ГБ вбудованої пам'яті (розширюваної до 2 ТБ за допомогою microSD) забезпечує плавну багатозадачність, роботу з технічними програмами, офлайн-картами та великими обсягами даних. Його посилений корпус та компактний дизайн (5.5 дюймів) забезпечують стійкість до ударів та інтенсивного використання, що дозволяє керувати телефоном однією рукою навіть у рукавичках.

Зафіксуйте момент, де б ви не були
Система подвійної задньої камери. Основна камера 48 МП та 20-мегапіксельна камера нічного бачення дозволяє документувати роботу, проводити технічні огляди або знімати зображення в умовах низької освітленості, а 8-мегапіксельна фронтальна камера ідеально підходить для відеодзвінків або віддаленої ідентифікації. Біометричний захист за допомогою сканера відбитків пальців та розширені можливості підключення (NFC, дві SIM-картки, два Wi-Fi, GPS/GLONASS/Galileo/Beidou) забезпечують універсальність у міських, сільських та промислових районах.
*Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення. Магазин не несе відповідальність за зміни, внесені виробником.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Doogee |
| Країна виробник | Китай |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Стандарт зв'язку | GPRS, GSM, 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 4G (LTE) |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Стан | Новий |
| Репліка | Ні |
| ОС | Android |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Режим роботи декількох SIM-карт | Поперемінний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Колір | Помаранчевий |
| Стандарт Bluetooth | 5.0 |
| Екран | |
| Кольоровий екран | Так |
| Тип екрану | IPS |
| Діагональ екрану | 5.5 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1440 x 720 |
| Кількість пікселів на дюйм, PPI | 295 |
| Сенсорний екран | Так |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Пам'ять і процесор | |
| Процесор | UNISOC T7250 |
| Кількість ядер | 8 |
| Частота процесора | 1800 МГц |
| Відеопроцесор | Mali-G57 |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 258 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8000 MB |
| Слоти карти пам'яті | microSD |
| Зв'язок та комунікації | |
| Інтерфейси | USB Type-C, Bluetooth, Wi-Fi, NFC |
| Супутникова навігація | Galileo, Beidou, GPS, ГЛОНАСС |
| Синхронізація з ПК | Так |
| Система A-GPS | Так |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 8350 мА/год |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Мультимедіа | |
| Фотокамера | Так |
| Спалах | Світлодіодна |
| Максимальна роздільна здатність відео | Full HD (1920 x 1080) |
| Максимальна частота кадрів відео | 30 кадрів/с |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 8 Мп |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Ударостійкий корпус, Сканер відбитку пальця, Швидка зарядка, Пилозахисний корпус, Ліхтарик, Датчик освітленості, Датчик наближення, Компас, Акселлерометр |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 162.5 мм |
| Ширина | 77.4 мм |
| Товщина | 17.8 мм |
| Вага | 290 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стандарт захисту | IP69K, IP68, MIL-STD-810H |
| Гарантія | 3 місяці від магазину |
| Основна камера, Мп | 48 Мп + 20 Мп |
- Ціна: 9 381 ₴
