




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Galaxy A37
Зустрічайте новий Galaxy A37 5G із витонченим і вишуканим дизайном. Знімайте приголомшливі селфі-відео та фото на вдосконалені камери. Редагування світлин стало простішим завдяки функціям штучного інтелекту, як-от Видалення об'єктів і Edit suggestion. Зробіть кожен свій день продуктивним завдяки акумулятору, що працює до 2 днів на одному заряджанні. 6 поколінь оновлення ОС і до 6 років оновлення безпеки гарантують захист вашого пристрою і доступ до найновіших функцій протягом тривалого часу.

Стильний дизайн
Galaxy A37 5G вже тут – витончений та елегантний, із вишуканими деталями на передній і задній панелях. Стильний силует доповнює глянцеве скляне покриття, яке нагадує глазуровану кераміку. Таку красу неможливо не помітити. Унікальний дизайн камери Ambient Island об'єднує камери на задній панелі та створює ефект напівпрозорого скла, що одразу привертає погляди.

Готовий до 6 наступних оновлень ОС і безпеки
Забезпечте актуальність і безпеку вашого Galaxy A37 5G завдяки тривалій підтримці програмного забезпечення. Galaxy A37 5G підтримує до 6 оновлень ОС, тож ви можете відкрити для себе нові простіші способи творити, залишатися на зв'язку та працювати ефективніше завдяки злагодженій роботі функцій і сервісів. Крім того, ви отримуєте до 6 років оновлень безпеки, що допоможе надійно захистити ваші дані.

Приголомшлива камера
Тримаючи в руці Galaxy A37 5G, можна робити приголомшливі знімки. Завдяки ширококутній камері 50 МП, ультраширококутній камері 8 МП і макрокамері 5 МП на задній панелі – Galaxy A37 5G дозволяє знімати яскраві та чіткі фото та відео, якими можна ділитися у соцмережах. Фронтальна камера підтримує відео Super HDR, що робить кожен спогад живим і реалістичним.

Ідеальна чіткість. Навіть за слабкого освітлення
Оптимізована Нічна зйомка на Galaxy A37 5G дозволяє знімати в умовах слабкого освітлення. Ширококутна камера з розміром пікселя 1,0 мкм підтримує покращену обробку сигналів зображення (ISP) для створення колоритних відео з чіткішими деталями, навіть у темряві.

Нехай ваші портрети засяють
Використовуйте Galaxy A37 5G, щоб швидко та легко покращувати деталі фотографій. Система основної камери автоматично розпізнає фон, передній план і небо на портретних фото, а також автоматично покращує якість зображення шкіри, обличчя, волосся, трави тощо.
Редагуйте. Покращуйте на льоту
Насолоджуйтеся швидким і покращеним редагуванням фото з функцією Edit suggestion на Galaxy A37 5G. Ця функція ШІ аналізує медіафайли на вашому пристрої та рекомендує покращення для ваших зображень. Збільште роздільну здатність, видаліть тіні та відблиски, додайте розмиття фону або оновіть GIF-файли за допомогою кількох простих кроків.

Одне заряджання на два дні роботи
Тримайте темп завдяки довговічному акумулятору Galaxy A37 5G ємністю 5 000 мА∙год (стандартний показник). Насолоджуйтеся контентом, соцмережами чи іграми без необхідності заряджати телефон протягом 2 днів поспіль. А коли знадобиться швидко поповнити заряд, скористайтеся Надшвидким заряджанням 2.0 – до 60% заряду лише за 30 хв.

Зображення високої роздільної здатності на дисплеї 6,7"
Пориньте в захопливий візуальний світ на Galaxy A37 5G. Дисплей 6,7" FHD+ Super AMOLED має тонші рамки, що забезпечує зручний перегляд. Незалежно від того, чи ви транслюєте відео, граєте в ігри чи переглядаєте вебсторінки, зображення на вашому екрані залишається яскравим і чітким завдяки технології Vision Booster.

Висока продуктивність. Робота без затримок.
Galaxy A37 5G оснащений передовим восьмиядерним процесором, що забезпечує високу продуктивність упродовж дня. Відтворюйте, створюйте та редагуйте контент поступово, надійно та впевнено завдяки покращеній продуктивності ЦП та ГП до 12% і 19% відповідно порівняно з попередньою моделлю. Оновлена пам'ять LPDDR5X дає поштовх вашій багатозадачності, а Система охолодження запобігає нагріванню телефона, тож ви можете зберігати непохитність навіть у розпал динамічних ігор.

Сховище для найнеобхіднішого
Galaxy A37 5G постачається з чотирма варіантами пам'яті: 256 ГБ із 12 ГБ пам'яті, 256 ГБ або 128 ГБ із 8 ГБ пам'яті та 128 ГБ із 6 ГБ пам'яті, тож ви можете вибрати обсяг, який відповідає вашому способу використання телефона. Виберіть 128 ГБ, щоб зберігати улюблені фото та важливі застосунки для щоденного використання. Або ж пам’ять 256 ГБ, якщо вам подобається грати в ігри, часто знімати фото високої роздільної здатності або завантажувати ресурсомісткі застосунки, не уповільнюючи роботу телефона.

Швидкий спільний доступ. Миттєве передавання файлів
Легко обмінюйтеся файлами між пристроями за допомогою функції Швидкий спільний доступ на Galaxy A37 5G. Діліться необхідним на пристрої в мережі Galaxy або за її межами, включно з iOS та ПК. Під час обміну фотографіями ваш телефон використовує розширені рекомендації, щоб розпізнавати людей на фото та автоматично рекомендувати, з ким поділитися.
*Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення. Магазин не несе відповідальність за зміни, внесені виробником.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Стандарт зв'язку | 4G (LTE), GPRS, GSM, 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 5G |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Стан | Новий |
| ОС | Android |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM + eSIM |
| Режим роботи декількох SIM-карт | Поперемінний |
| Матеріал корпусу | Пластик, Скло |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Колір | Сірий |
| Стандарт Bluetooth | 5.3 |
| Екран | |
| Кольоровий екран | Так |
| Тип екрану | Super AMOLED |
| Діагональ екрану | 6.7 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2340х1080 |
| Кількість пікселів на дюйм, PPI | 384 |
| Кількість кольорів екрану | 16 млн. кольорів |
| Сенсорний екран | Так |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Технологія Multitouch | Так |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Стійкий до подряпин екран | Так |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Пам'ять і процесор | |
| Процесор | Exynos 1480 |
| Кількість ядер | 8 |
| Частота процесора | 2750 МГц |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 6000 MB |
| Слоти карти пам'яті | microSD |
| Максимальний розмір карти пам'яті | 1Tb |
| Зв'язок та комунікації | |
| Інтерфейси | Bluetooth, USB Type-C, Wi-Fi, NFC |
| Супутникова навігація | QZSS, Galileo, Beidou, GPS |
| Синхронізація з ПК | Так |
| Система A-GPS | Так |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 5000 мА/год |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Мультимедіа | |
| Фотокамера | Так |
| Спалах | Світлодіодна |
| Максимальна роздільна здатність відео | 3840x2160 |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 12 Мп |
| Стереодинаміки | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Сканер відбитку пальця, Швидка зарядка, Ліхтарик, Датчик освітленості, Датчик наближення, Гіроскоп, Акселлерометр |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 162.1 мм |
| Ширина | 77.9 мм |
| Товщина | 7.4 мм |
| Вага | 195 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Операційна система | Android 15 |
| Гарантія | 12 місяців від виробника |
| Стандарт захисту | IP68 |
| Основна камера, Мп | 50 Мп + 8 Мп + 5 Мп |
- Ціна: 16 199 ₴




