




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Бачите чіткіше. Бачите ширше
Спостерігайте, як теплові деталі оживають завдяки надчіткому ширококутному зображенню, яке забезпечує насиченішу контрастність, чіткіші краї та неперевершену видимість.

Переосмисліть фотографію високої роздільної здатності
Знімайте приголомшливі, надзвичайно деталізовані фотографії з ROCK 3. Зафіксуйте кожну мить з неймовірною чіткістю, яскравими кольорами та надзвичайно чіткими деталями навіть за складного освітлення.

Найкраще «я» у кожному кадрі
Від звичайних селфі до портретів, фронтальна камера 50 МП гарантує чіткість кожної деталі, яскраві кольори та приголомшливий вигляд ваших знімків.

Зніміть свою історію з кінематографічною чіткістю
Зафіксуйте кожну мить у чітких деталях 2K. Маючи повний контроль над балансом білого, ISO, EV, фокусом та витримкою, створюйте кінематографічні влоги, історії подорожей та повсякденні відео саме такими, якими ви їх уявляєте.

Створено для екстремальних умов
Випробуваний за військовими стандартами, він забезпечує виняткову міцність. Падіння, вібрації та екстремальні температури не уповільнять вас — створений для тих, хто вимагає міцності за будь-яких умов.

Зустріньте воду, пил та бруд
Повністю водонепроникний та пилонепроникний, ROCK 3 стійкий до води, пилу та бруду, процвітаючи під дощем, брудом чи піщаними стежками — абсолютно непереможний.

Підкорюйте темряву, досліджуйте будь-де
Освітлюйте кожну мить потужним світлодіодним ліхтариком. Незалежно від того, чи досліджуєте ви стежки, ремонтуєте автомобіль вночі чи справляєтеся з несподіваними ситуаціями, ROCK 3 забезпечує надійне та тривале освітлення.

Захопливий. Чіткий. Блискучий
Міцний екран забезпечує яскраву чіткість та насичені кольори, водночас стійкий до води, пилу та ударів — ідеально підходить для пригод на свіжому повітрі або складних робочих умов.

Міцний звук, будь-де
Насолоджуйтесь високоякісним звуком із двома динаміками Smart-PA Box, незалежно від того, чи ви під час походу, подорожі чи дослідження місцевості. ROCK 3 забезпечує яскравий та чистий звук, куди б ви не пішли.

Швидкий. Плавний. Надійний
Працюючи на восьмиядерному процесорі MediaTek G100, ROCK 3 пропонує високошвидкісну обробку даних та плавну багатозадачність. Відчуйте швидку та енергоефективну роботу без зусиль.

Безмежна потужність, безмежні пригоди
Завдяки мегабатареї ємністю 10 000 мАг, ROCK 3 забезпечує надійне живлення під час кемпінгу, трекінгу чи віддаленої роботи. Насолоджуйтесь безперебійним зв'язком та розвагами поза мережею.
*Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення. Магазин не несе відповідальність за зміни, внесені виробником.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blackview |
| Країна виробник | Китай |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Стандарт зв'язку | GPRS, GSM, 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 4G (LTE) |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Стан | Новий |
| Репліка | Ні |
| ОС | Android |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Режим роботи декількох SIM-карт | Поперемінний |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Колір | Помаранчевий |
| Стандарт Bluetooth | 5.2 |
| Екран | |
| Кольоровий екран | Так |
| Тип екрану | IPS |
| Діагональ екрану | 6.78 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2460x1080 |
| Кількість пікселів на дюйм, PPI | 396 |
| Сенсорний екран | Так |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Стійкий до подряпин екран | Так |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Пам'ять і процесор | |
| Процесор | MediaTek Helio G100 |
| Кількість ядер | 8 |
| Частота процесора | 2200 МГц |
| Відеопроцесор | Mali-G57 |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8000 MB |
| Слоти карти пам'яті | microSD |
| Зв'язок та комунікації | |
| Інтерфейси | USB Type-C, Bluetooth, Wi-Fi, NFC |
| Супутникова навігація | Galileo, Beidou, GPS, ГЛОНАСС |
| Система A-GPS | Так |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 10000 мА/год |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Мультимедіа | |
| Фотокамера | Так |
| Кількість мегапікселів камери | 108 Мп |
| Спалах | Світлодіодна |
| Максимальна роздільна здатність відео | 2560x1440 |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 50 Мп |
| Стереодинаміки | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Ударостійкий корпус, Сканер відбитку пальця, Пилозахисний корпус, Ліхтарик, Датчик освітленості, Датчик наближення, Компас, Акселлерометр |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 181 мм |
| Ширина | 82 мм |
| Товщина | 18.1 мм |
| Вага | 388 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Операційна система | Android 16 |
| Гарантія | 3 місяці від магазину |
| Стандарт захисту | IP68, IP69K, MIL-STD-810H |
- Ціна: 17 358 ₴


