

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Восьмиядерний процесор T8200 5G
Швидкий, потужний, бездоганний. Насолоджуйтесь плавною та швидкою роботою з Doogee Note59 Pro+. Оснащений восьмиядерним процесором Unisoc 6nm, що гарантує плавність роботи як у повсякденних програмах, так і в вимогливих іграх.
Інноваційна технологія 5G
Підключення 5G має високошвидкісні характеристики передачі даних, що дозволяє досягти надшвидкого завантаження та плавного перегляду онлайн-відео та хмарних ігор. Швидкість перевершує уяву.
Потужність для тривалішого використання
Відчуйте ефективність нового рівня завдяки співвідношенню щільності заряду акумулятора 813 Вт·год/л. Ця передова технологія забезпечує більше енергії в кожній комірці, підвищуючи витривалість вашого пристрою та забезпечуючи триваліший час роботи.
Міцний всередині, ще міцніший зовні
Покращена структура корпусу Note59 Pro+ значно підвищує його довговічність, дозволяючи йому краще витримувати падіння та стирання.
512 ГБ максимальної пам'яті, більше місця для зберігання
Ви можете безмежно зберігати весь свій цифровий світ завдяки суперсховищу об'ємом 512 ГБ та зберігати будь-які свої чудові моменти, коли вам заманеться.*Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення. Магазин не несе відповідальність за зміни, внесені виробником.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Doogee |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| ОС | Android |
| Режим роботи декількох SIM-карт | Поперемінний |
| Стан | Новий |
| Стандарт зв'язку | GPRS, GSM, 4G (LTE), 5G, 3G (UMTS, HSUPA, HSPA) |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 6250 мА/год |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Зв'язок та комунікації | |
| Інтерфейси | Wi-Fi, Bluetooth, USB Type-C |
| Система A-GPS | Так |
| Супутникова навігація | GPS, ГЛОНАСС |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Компас, Акселлерометр, Датчик наближення, Датчик освітленості, Ліхтарик, Сканер відбитку пальця |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 199 г |
| Висота | 168 мм |
| Товщина | 8.6 мм |
| Ширина | 77.5 мм |
| Пам'ять і процесор | |
| Відеопроцесор | Mali-G57 MC2 |
| Кількість ядер | 8 |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 512 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 12000 MB |
| Частота процесора | 2300 МГц |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 6.75 дюйм |
| Кольоровий екран | Так |
| Роздільна здатність екрану | 1600x720 |
| Сенсорний екран | Так |
| Технологія Multitouch | Так |
| Тип екрану | IPS |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Мультимедіа | |
| Запис відео | Так |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| Кількість мегапікселів камери | 50 Мп |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 8 Мп |
| Спалах | Світлодіодна |
| Стереодинаміки | Так |
| Фотокамера | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців від магазину |
| Процесор | Unisoc T8200 |
- Ціна: 10 666 ₴
