


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Doogee S41 Max – це компактний захищений смартфон, який легко поміщається у долоні. Цей новий продукт має сертифікати захисту IP68/IP69K/MIL-STD-810H, що гарантує високий рівень захисту від води, пилу та зовнішніх впливів. Завдяки потужному акумулятору ємністю 6300 мАг смартфон забезпечує відмінний запас енергії, що дозволяє використовувати пристрій протягом тривалого часу без необхідності частого заряду.


Пристрій обладнаний 5,5-дюймовим екраном з технологією IPS і HD+ роздільною здатністю, що забезпечує чітке і яскраве відображення. Розроблений для роботи в несприятливих умовах, пристрій отримав сертифікацію за стандартами IP68, IP69K та MIL-STD-810H, підтверджуючи свій високий ступінь захисту від води, пилу та стійкість до зовнішніх впливів.
Смартфон працює під керуванням операційної системи Android 13, що надає користувачеві доступ до останніх функцій та можливостей, а також забезпечує зручний та інтуїтивно зрозумілий інтерфейс.

Doogee S41 Max - це потужний апарат обладнаний восьмиядерним процесором, який гарантує високу швидкість роботи і безпроблемне виконання безлічі завдань, забезпечуючи зручний і ефективний досвід користувача. Восьмиядерний процесор складається з двох ядер Cortex A75 із тактовою частотою 1,6 ГГц та шести ядер Cortex A55 із тактовою частотою 1,6 ГГц, що забезпечує чудову продуктивність. Графічний процесор ARM Mali-G57 доповнює функціонал пристрою, забезпечуючи чудове візуальне відтворення та задовольняючи ваші творчі та розважальні потреби.

Doogee S41 Max вражає значним обсягом оперативної пам'яті – 6 ГБ, а також додає додаткові 10 ГБ віртуальної пам'яті. Вбудована флеш-пам'ять досягає 256 ГБ, і можна розширити її до 1 ТБ, встановивши додаткові карти пам'яті.


Телефон оснащений камерою Sony роздільною здатністю 13 МП зі штучним інтелектом, що забезпечує більш високу якість знімків. Також пристрій оснащений фронтальною камерою роздільною здатністю 8 МП, надаючи можливості для якісних селфі та відеодзвінків.

Завдяки потужному акумулятору S41 Max ємністю 6300 мАг ви можете працювати цілий день, не турбуючись про те, що заряд пристрою вичерпається.

Doogee S41 Max обладнаний багатофункціональним набором можливостей, включаючи підтримку GPS, Глонасс, Galileo, Beidou та AGPS, що забезпечує точну навігацію. Пристрій також оснащений слотами для двох SIM-карток та підтримкою дводіапазонного Wi-Fi для стабільного та швидкого інтернет-підключення. Функція Google Pay забезпечує зручні безконтактні платежі, додаючи рівень зручності у повсякденне життя.
*Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення. Магазин не несе відповідальність за зміни, внесені виробником.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Doogee |
| Країна виробник | Китай |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Матеріал корпусу | Пластик, Гума, Метал |
| ОС | Android |
| Режим роботи декількох SIM-карт | Поперемінний |
| Репліка | Ні |
| Стан | Новий |
| Стандарт Bluetooth | 5.0 |
| Стандарт зв'язку | 4G (LTE), GPRS, GSM, 3G (UMTS, HSUPA, HSPA) |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 262 г |
| Висота | 162.5 мм |
| Товщина | 16.2 мм |
| Ширина | 77.8 мм |
| Пам'ять і процесор | |
| Відеопроцесор | Mali-G57 |
| Кількість ядер | 8 |
| Максимальний розмір карти пам'яті | 1Tb |
| Об'єм оперативної пам'яті | 6000 MB |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 GB |
| Процесор | Unisoc T606 |
| Слоти карти пам'яті | microSD |
| Частота процесора | 1600 МГц |
| Живлення | |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Ємність акумулятору | 6300 мА/год |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Мультимедіа | |
| Спалах | Світлодіодна |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| Кількість мегапікселів камери | 13 Мп |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 8 Мп |
| Максимальна частота кадрів відео | 30 кадрів/с |
| Максимальна роздільна здатність відео | Full HD (1920 x 1080) |
| Роз'єм для навушників | 3,5 мм |
| Фотокамера | Так |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 5.5 дюйм |
| Кількість кольорів екрану | 16 млн. кольорів |
| Роздільна здатність екрану | 1440*720 |
| Сенсорний екран | Так |
| Технологія Multitouch | Так |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Тип екрану | IPS |
| Стійкий до подряпин екран | Так |
| Кольоровий екран | Так |
| Кількість пікселів на дюйм, PPI | 295 |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Сканер відбитку пальця, Акселлерометр, Компас, Пилозахисний корпус, Датчик наближення, Ліхтарик, Гіроскоп, Датчик освітленості, Ударостійкий корпус |
| Зв'язок та комунікації | |
| Інтерфейси | NFC, USB Type-C, Wi-Fi, Bluetooth |
| Синхронізація з ПК | Так |
| Система A-GPS | Так |
| Супутникова навігація | GPS, Galileo, ГЛОНАСС, Beidou |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 3 місяці від магазину |
| Стандарт захисту | IP69K, IP68, MIL-STD-810G |
- Ціна: 6 262 ₴
