




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Ноутбук Acer Aspire Lite
Розкрийте для себе сутність комп'ютерних технологій з ноутбуками Aspire Lite різноманітного дизайну й розмірів, що ідеально підходять для будь-якого стилю життя. Наші тонкі та легкі ноутбуки поєднують в собі візуальний стиль і функціональність, даруючи надзвичайні враження.

Ваша підвищена щоденна продуктивність
Ефективно справляйтеся з будь-якими завданнями завдяки швидкодіючому процесору та великому обсягу пам’яті, що гарантує надійну роботу ноутбука Aspire Lite. Вбудований накопичувач забезпечує достатньо місця для зберігання всіх ваших важливих файлів та проєктів.

Створено для щоденного використання
Відкрийте для себе сучасний погляд на дизайн ноутбуків серії Aspire Lite. Елегантний, мінімалістичний профіль робить його стильним і портативним помічником для будь-якої локації, де б ви не знаходилися протягом дня. Залишайтеся на зв'язку та працюйте продуктивно завдяки різноманітним портам, зокрема USB-C, HDMI та іншим, що дозволяють із легкістю підключатися до ваших улюблених пристроїв.

Ваше перосмислене бачення
Насолоджуйтеся приголомшливим дисплеєм Aspire Lite, на якому кожна деталь оживає у яскравих кольорах. Екран з високою роздільною здатністю забезпечує захопливий перегляд відео та фільмів, що перевершить усі ваші очікування.

Легке підключення
Підключайтеся без проблем завдяки різноманітним можливостям вводу/виводу, зокрема портам USB Type-C, HDMI 1.4, Wi-Fi 6 і Bluetooth 5.1. Витончений і легкий корпус, створений для зручності та універсального використання в дорозі.*Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення. Магазин не несе відповідальність за зміни, внесені виробником.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Тип | Ноутбук |
| Конструкція | Класичний |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | AMD Ryzen 3 |
| Частота процесора | 2600 МГц |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 3 5300U |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Частота пам'яті | 3200МГц |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 15.6 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Тип матриці | TFT IPS |
| Сенсорний екран | Ні |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Виробник графічного чіпсета | AMD/ATI |
| Графічний чіпсет | AMD Radeon Graphics |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Об'єм SSD | 512 GB |
| Підключення і зв'язок | |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, Wi-Fi |
| Інтерфейси | Combo-роз'єм мікрофон/навушники, HDMI |
| Кількість інтерфейсів USB 3.1 Type-C | 1 |
| Кількість інтерфейсів USB 3.2 | 3 |
| Мультимедіа | |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Наявність колонок | Так |
| Веб-камера | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.7 кг |
| Довжина | 357 мм |
| Ширина | 233 мм |
| Товщина | 19 мм |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 58 Вт/год |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців від виробника |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Частота процесора (ГГц) | 2.6 - 3.8 ГГц |
- Ціна: 18 898 ₴




