




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Збалансована продуктивність для виконання завдань
Ноутбук оснащений процесором AMD Ryzen 3 5400U з тактовою частотою від 2,6 до 4,0 ГГц, який поєднує 4 ядра та 8 потоків для стабільної роботи в багатозадачному режимі. Така конфігурація дозволяє комфортно працювати з офісними програмами, браузером та мультимедійними завданнями. Інтегрована графіка AMD Radeon Graphics забезпечує плавне відтворення відео та базову роботу з графікою без додаткових витрат енергії.

Захопливі візуальні ефекти
Насолоджуйтеся захоплюючими мультимедійними та ігровими можливостями з графікою AMD Radeon™. Від найновіших фільмів до дослідження нових ігрових світів - насолоджуйтеся надзвичайною деталізацією, яка робить ваші розваги ще більш реалістичними.

Швидкодія
DDR4 - це сучасний стандарт оперативної пам'яті для ноутбуків. Вища швидкість і більша пропускна здатність, ніж у DDR3, ідеально підходять для ігор, редагування відео та створення контенту.
*Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення. Магазин не несе відповідальність за зміни, внесені виробником.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Тип | Ноутбук |
| Конструкція | Класичний |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | AMD Ryzen 3 |
| Частота процесора | 2600 МГц |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 3 5400U |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 15.6 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Тип матриці | TFT IPS |
| Сенсорний екран | Ні |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Виробник графічного чіпсета | AMD/ATI |
| Графічний чіпсет | AMD Radeon Graphics |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Об'єм SSD | 512 GB |
| Підключення і зв'язок | |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, Wi-Fi |
| Інтерфейси | Combo-роз'єм мікрофон/навушники, HDMI |
| Кількість інтерфейсів USB 2.0 | 1 |
| Кількість інтерфейсів USB 3.1 Type-C | 2 |
| Кількість інтерфейсів USB 3.2 | 2 |
| Мультимедіа | |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Наявність колонок | Так |
| Веб-камера | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.45 кг |
| Довжина | 360.7 мм |
| Ширина | 234.8 мм |
| Товщина | 16.95 мм |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 53 Вт/год |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців від виробника |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Частота процесора (ГГц) | 2.6 - 4.0 ГГц |
- Ціна: 21 863 ₴




