








Шарнір із титановим посиленням забезпечує плавне та надійне складання, розраховане на роки щоденного використання.
Ступінь захисту IP48 допомагає оберігати телефон від пилу та бризок, зберігаючи його захищеним у повсякденних ситуаціях.
Конструкція з мінімальними зазорами та вбудованими щітковими фільтрами допомагає утримувати пил зовні та захищати пристрій.

Складайте, розкривайте або встановлюйте телефон для фото та відео без допомоги рук із різних ракурсів. Завдяки Flex View та камері з підтримкою ШІ, motorola razr 70 дозволяє легко створювати знімки так, як вам заманеться.

Відкрийте 6,9-дюймовий Extreme AMOLED-дисплей і насолоджуйтеся чіткою картинкою, плавним прокручуванням і більш комфортним та захопливим переглядом протягом усього дня.
Дисплей з Pantone™ Validated робить кожен відтінок природним, збалансованим та істинним – від тонів шкіри до яскравих візуальних образів.
Від нічних трилерів до яскравих тревел-відео – насолоджуйтеся насиченим контрастом і реалістичними кольорами, що заповнюють екран. Завдяки HDR10+ та широкому кольоровому діапазону DCI-P3 кожна сцена здається більш яскравою, деталізованою та наближеною до кінематографічної реальності.
Насолоджуйтеся багатовимірним звуком Dolby Atmos® з потужнішими басами та збалансованою чіткістю завдяки потужним стереодинамікам. Від музики до фільмів, від телефонних до відеодзвінків – все звучить більш чітко, насичено та кришталево чисто.


*Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення. Магазин не несе відповідальність за зміни, внесені виробником.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Motorola |
| Країна виробник | Китай |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Форм-фактор | Розкладний |
| Стандарт зв'язку | 4G (LTE), GPRS, GSM, 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 5G |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Стан | Новий |
| Репліка | Ні |
| ОС | Android |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM + eSIM |
| Режим роботи декількох SIM-карт | Поперемінний |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Колір | Сірий |
| Стандарт Bluetooth | 5.4 |
| Екран | |
| Кольоровий екран | Так |
| Тип екрану | LTPO OLED |
| Діагональ екрану | 6.9 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2640x1080 |
| Кількість пікселів на дюйм, PPI | 413 |
| Сенсорний екран | Так |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Технологія Multitouch | Так |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Частота процесора | 2600 МГц |
| Відеопроцесор | Mali-G615 MC2 |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8000 MB |
| Процесор | MediaTek Dimensity 7450X |
| Зв'язок та комунікації | |
| Інтерфейси | Bluetooth, USB Type-C, Wi-Fi, NFC |
| Супутникова навігація | QZSS, Galileo, GPS |
| Синхронізація з ПК | Так |
| Система A-GPS | Так |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 4800 мА/год |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Мультимедіа | |
| Фотокамера | Так |
| Спалах | Світлодіодна |
| Максимальна роздільна здатність відео | 3840x2160 |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 32 Мп |
| Стереодинаміки | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Сканер відбитку пальця, Швидка зарядка, Пилозахисний корпус, Ліхтарик, Датчик освітленості, Датчик наближення, Гіроскоп, Компас, Акселлерометр |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 171.3 мм |
| Ширина | 73.99 мм |
| Товщина | 7.25 мм |
| Вага | 188 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Операційна система | Android 16 |
| Стандарт захисту | IP48 |
| Основна камера, Мп | 50 Мп + 50 Мп |
| Гарантія | 12 місяців від виробника |
| Швидка зарядка | 30 Вт |
| Розмір у складеному вигляді | 88.08 x 73.99 x 15.85 мм |
| Бездротова зарядка | 15 Вт |
| Зовнішній екран | 6" LTPS Extreme AMOLED |
- Ціна: 33 454 ₴





