
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Виготовлений з алюмінію 6-ї серії
Використовуючи нову, просту мову дизайну для металевого корпусу і конструкцію з алюмінію 6-ї серії аерокосмічного класу, що забезпечує класичний колір і делікатну піскоструминну обробку для приємного дотику і чудового структурного дизайну.Верхня частина планшета має шліфовану металеву поверхню, що надає планшету більш витонченого вигляду.

12-дюймовий 2.4K IPS дисплей з надчітким зображенням
DOOGEE T40 Pro гарантовано задовольнить усі ваші професійні та розважальні потреби. Будь-який медіа-контентвідображається з ідеальною насиченістю кольорів та яскравістю, роблячи кожну мить більш захоплюючою.

Розширте свої творчі горизонти
За допомогою ємнісного стилуса з 1024 рівнями тиску ви можете створювати вміст, який вам до вподоби, за допомогою свого внутрішнього серця.

Восьмиядерний процесор
Підвищена продуктивність, знижене споживання

Створений, щоб не зупинятися на досягнутому
Планшет DOOGEE T30 Ultra розширює акустичний ландшафт завдяки чотирикорпусним стереодинаміка Smart-PA, забезпечуючи ширшу і привабливішу звукову сцену, яка перенесе вас у музичну подорож з повним зануренням.

Пориньте у світ бездоганної якості звуку
Pro розширює акустичний ландшафт завдяки чотирьом динамікам зі смарт-динаміками, забезпечуючи ширшу та привабливішу звукову сцену.більш привабливу звукову сцену, яка занурить вас у музичну подорож із повним зануренням.
*Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення. Магазин не несе відповідальність за зміни, внесені виробником.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Doogee |
| Країна виробник | Китай |
| Процесор планшета | MediaTek |
| Частота процесора | 2200 МГц |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8000 MB |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 512 GB |
| Діагональ екрану | 12 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2000×1200 |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Операційна система | Android 14.0 |
| Колір | Сірий |
| Модель процесора | MediaTek Helio G99 |
| Стан | Новий |
| Пам'ять | |
| Підтримувані карти пам'яті | microSD |
| Максимальний розмір карти пам'яті | 2 ТБ |
| Екран | |
| Кількість пікселів на дюйм, PPI | 274 |
| Тип екрану | TFT IPS |
| Зв'язок та комунікації | |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, Wi-Fi |
| Стандарт зв'язку | 4G (LTE) |
| Супутникова навігація | GPS |
| Мультимедіа | |
| Камера | Фронтальна та Тилова |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 8.0 |
| Кількість мегапікселів тилової камери | 16 |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 10800 мА/год |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Акселерометр, Датчик освітленості |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 278.8 мм |
| Ширина | 174.3 мм |
| Товщина | 7.6 мм |
| Вага | 568 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 3 місяці від магазину |
| Графічний чіпсет планшета | Mali-G57 MP2 |
- Ціна: 11 032 ₴
